FANDOM


Hrabia von Etchot
Placeholder person
Wiadomości biograficzne
Pochodzenie niebo
Charakter miły
Gatunek zombie
Wygląd
Kolor skóry delikatny odień zieleni
Wzrost wysoki
Poza "sceną"
Dubbing Maciej Tomaszewski
Debiut Ćmoki,czopki i mondzioły

Hrabia von Etoch - hrabia pochowany w filmie "Ćmoki, czopki i mondzioły". Próbował wyleczyć Marcela i Pułkownika z alkoholizmu. Najpierw posadził na cmentarzu krokusy i powiedział, że mają je uprawiać w ramach terapeutycznego hobby. Zabrał ich na meetingi AA. A na koniec wypił całą wódkę przeznaczoną na rocznicę śmierci Marcela. Wtedy on i Pułkownik stracili cierpliwość i napisali do nieba podanie "o przyspieszenie sprawy hrabiego von Etocha". Podanie zostało rozpatrzone pozytywnie i w chwilę po tym, jak Marcel pomyślał życzenie, hrabia został wzięty do nieba wbrew swojej woli.

Hrabia jest wysoki, ma skórę w delikatnym odcieniu zieleni, kępy siwych włosów w okolicach uszu oraz małe czarne oczy. Ubrany jest w szary frak i spodnie w szaro-czarne pionowe pasy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.