FANDOM


Lekcja 1
Karta Maślany
Placeholder other
Lekcje Dom, Szkoła, Dyscyplina
Premiera 14 listopada 2006
Od lat 18
Seria 1
Produkcja
Reżyseria Bartosz Kędzierski
Scenariusz Bartosz Kędzierski
Przewodnik po odcinkach
poprzedni
nie ma
następny
Nazywam się Anusiak
Karta Maślany - 1 Odcinek włatców Móch

PoczątekEdit

Czesio opowiada historie o Klasie IIb, w Szkole dzieci hałasują po czym Pani Frał ich ucisza, następnie Czesiowi odpada ucho, Pani Frał wysyła Czesia do Higienistki i ma się pojawić z rodzicami.

FabułaEdit

W trakcie trwania lekcji bohaterowie źle się zachowują. Anusiak i Konieczko kłócą się stosując wulgarne zwroty, Czesiowi odpada ucho, natomiast Maślana bawi się swoją nową kartą kredytową. Pani Frał konfiskuje kartę oraz nakazuje im, by do szkoły przyszli następnego dnia z rodzicami. Wracając ze szkoły paczka kolegów postanawia spotkać się na jabłonce, aby wymyślić, co zrobić, by nie otrzymać kary od rodziców. W trakcie spotkania budują na drzewie swoją bazę oraz opracowują plan zakradnięcia się w nocy do domu Pani Frał celem kradzieży karty Maślany, co ma przyczynić się do odwrócenia uwagi rodziców od złego zachowywania się dzieci podczas zajęć. W ramach przygotowań wszyscy przynoszą przedmioty mające pomóc w odzyskaniu karty. Czesio zabiera rękę Marcela. Akcja nie udaje się, a dzieci trafiają na dywanik nauczycielki. Z opresji ratuje ich wejście Marcela, który chce odebrać swoją rękę. Na następny dzień Czesio zabiera oczy Marcela, a do klasy wpada Marcel.

KoniecEdit

Chłopacy widzą brak Pani Frał, której nie ma, na lekcje przychodzi Marcel, któremu Czesio zabrał oczy. Odcinek się konczy słowami Czesia.

Ciekawoska Edit


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.