FANDOM


/wiki/$1

Dostała dwie nagrody Nobla.  Wystąpiła w odcinku "Pochót". Uwielbia robić z chemikaliów mikstury. Na skutek błędu podczas robienia jednej z nich spowodowała radioaktytwny wybuch, który zdetonował znaczną część Paryża, w tym jej własne miejsce pochówku. Po tym incydencie przeniosła się na cmentarz w Polsce, a całe laboratorium umieściła w kaplicy. Gdy spotkała tam Marcela i Pułkownika, ci pod wpływem odurzenia jej miksturami przespali się z nią. Gdy zdali sobie z tego sprawę, dręczyły ich straszne wyrzuty sumienia, natomiast ona zachowywała się, jakby nic się nie stało. Gdy serwowała im śniadanie i kolejną miksturę, zdradziła, iż w nocy związali się jelitami. To jeszcze pogorszyło ich samopoczucie. Podczas podawania im ostatniego "drinka" (Marcel i Pułkownik byli cali napromieniowani) stuknęła się z nimi fiolkami, co spowodowało napromieniowanie i ewakuację połowy Polski.


Indeks
Tu widać Marię Skłodowską-Curie tuż po nocy spędzonej z Marcelem i Pułkownikiem.Template:InfoboxTemplate:Infobox

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.