FANDOM


Zajkowski – uczeń klasy II b, chłopak Andżeliki oraz kolega głównych bohaterów. Debiutuje w 15. odcinku. Boi się Anusiaka, gdyż ten często go bije, a także grozi mu pobiciem, co spowodowane jest tym, że według Anusiaka Zajkowski jest kujonem i lizusem. Zawsze podporządkowuje się rozkazom głównych bohaterów, by nie być przez nich bitym. Jest bardzo wrażliwy w wielu sytuacjach, chociaż nieraz potrafi czuć się odważny. Nazywany jest przez głównych bohaterów „Zajsroskim”, natomiast Andżelika nazywa go Zajkosiem. Jest podobny do innych kolegów z klasy, jednakże w pierwszych odcinkach z jego udziałem wyglądał wobec nich identycznie. Lubi przebywać w szkolnej łazience w celu dbania o higienę osobistą, jednak bohaterom to się nie podoba i często mu każą iść do damskiej.  Posiada IQ wynoszące 100.

Ciekawostki

  • Jest ulubioną ofiarą Anusiaka.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.